Płytki strukturalne. Nowy wymiar dekoracji na ścianie

Motyw zdobniczy do niedawna wydawał się być przestarzałym sposobem aranżacji wnętrz, ale obecnie coraz częściej decydujemy się na delikatne wzory tłoczone w strukturze płytek.

Bardzo modne i wyrafinowane wręcz stało się stosowanie płytek strukturalnych, dzięki czemu wykończenie ścian nie bazuje tylko na kolorze, ale także na strukturze.

Płytki strukturalne podkreślają kolor i w elegancki sposób wydobywają głębię barw. Taka propozycja to doskonała alternatywa, która podąża za nowoczesnym trendem wielowymiarowości, który powoli zaczyna dominować nasze otoczenie. Struktura takich płytek sprzyja harmonii i uwydatnia klimat wnętrza. Płytki strukturalne doskonale łączą ponadto klasykę oraz prostotę z elegancją i nowoczesnością.

Płytki strukturalne jako innowacyjne podejście w aranżacji wnętrz

Struktury na płytkach nadają różne efekty, często wyczuwalne w dotyku. Może być to struktura drewna, efekt fali lub cegły – to oczywiście zaledwie przykłady możliwości technologii produkcji strukturalnych płytek ceramicznych. Płytki strukturalne w połączeniu z barwą stworzą we wnętrzu niepowtarzalny efekt.

płytki strukturalne

Postęp w metodach produkcji płytek strukturalnych sprawił, że otrzymujemy ogromny wybór płytek, łącznie z możliwością uzyskania bardzo rzadko powtarzalnych struktur, wiernie imitujących poszczególne motywy naturalne. Struktura jest obecnie na bardzo wysokim poziomie i stale się rozwija, co tylko potęguje wrażenia aranżacji ścian płytkami strukturalnymi.

Płytki strukturalne z oświetleniem LED

Na koniec warto zaznaczyć, że bardzo modne stało się łączenie płytek strukturalnych z oświetleniem LED, które podkreśla a wręcz upiększa ścianę wykończoną tego typu płytkami. Dobrze oświetlona, wypukła struktura płytek sprawia, że ściana nabiera cech żywego obrazu. Wnętrze staje się dzięki temu przestronniejsze i bardziej intrygujące.

płytki strukturalne i LED

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked