Wykończenie ściany – wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles

rocko tiles

Ściany naszych domów coraz częściej stają się miejscem twórczych możliwości. Kreatywne pomysły można z powodzeniem realizować dzięki coraz to nowym trendom i pomysłom branży wnętrzarskiej. W ostatnich czasach do arsenału możliwości dołączają wyjątkowe, wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles. Pozwalają na ciekawych eksperymentów w aranżacji wnętrz, a rosnąca kolekcja dekorów sprawia, że są elementem dekoracyjnym, znajdującym zastosowanie praktycznie w każdym nowoczesnym stylu.

Płyty ścienne o wyglądzie betonu, drewna i marmuru

Coraz więcej projektów pokazuje, że naturalne dekory są idealnym sposobem na stworzenie osobistej przestrzeni. W końcu to właśnie detale nadają pomieszczeniu charakter, którego oczekujemy. Jeszcze nie tak dawno, nowoczesne panele winylowe Rocko zachęcały do kreowania jednolitych powierzchni podłogowych, pokazując jak „niepozorna” podłoga wpływa na kreowanie stylu wnętrza. Teraz nowe, wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles robią to samo dla ścian.  

Już na samym wstępie warto podkreślić dwa niezwykle ważne atuty. Po pierwsze łatwość montażu – płyty ścienne można instalować na ścianach i płytkach bo ich uprzednim wyczyszczeniu. Metamorfoza wnętrza staje się niemal błyskawiczna i czysta – bez kurzu, gruzu i konieczności kucia. Po drugie wodoodporność. W połączeniu z łatwością czyszczenia płyty ścienne są idealnym rozwiązaniem do łazienki i kuchni. Koniec z mozolnym malowaniem ścian i układaniem płytek! Masz wolny weekend? To wystarczy, aby odświeżyć wygląd łazienki!

Wielkoformatowe panele ścienne dodają głębi przestrzeni mieszkalnej i zapewniają komfort wizualny. Pozwalają na osiągnięcie efektu wizualnego niemożliwego przy użyciu konwencjonalnych rozwiązań – farby, płytek czy paneli. Wyjątkowo duże formaty płyt pozwalają zredukować ilość łączeń do minimum nawet w przypadku dużych powierzchni, tworząc jednolite, estetyczne płaszczyzny. na ścianie. A efekt końcowy? Nie bądźcie zaskoczeni jeśli tak wykończona ściana w salonie okaże się najważniejszą dekoracją całego wnętrza.

Płyty wielkoformatowe pasują do każdego pomieszczenia

Wodoodporne, wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles mają także inne zalety. Są stabilne wymiarowo, co zapewnia idealny wygląd ściany przez długie lata. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne (tj, zarysowania czy uderzenia), działanie promieni UV (co jest szczególnie istotne w salonach i pomieszczeniach z dużymi oknami), a także na plamy. Łatwość czyszczenia sprawia, że stają się niemal bezkonkurencyjne w porównaniu do klasycznych farb.

Dawno minęły czasy, kiedy łazienki. Przedpokój czy kuchnia nie rzucały się w oczy lub były po prostu nudne. Teraz nadszedł czas na imponujący wystrój!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked