Nowoczesny dom z marką Kernau

Sprzęt AGD Kernau

W nowoczesny domu nie może zabraknąć funkcjonalnego sprzętu. Takie właśnie produkty oferuje firma Kernau, która ciągle poszerza swój asortyment o nowe zdobycze technologiczne. Z urządzeniami tej marki można pięknie urządzić dom czy mieszkanie. Spora ilość produktów to sprzęty kuchenne, które są niezbędne we współczesnej kuchni. Również sprzęt RTV zapewnia najwyższej jakości obraz i dźwięk, dzięki czemu we własnym domu można poczuć się jak w kinie.

Zalety produktów Kernau

Urządzenia Kernau są funkcjonalne, prezentują się atrakcyjnie i oryginalnie. Wykonane są z najwyższej jakości surowców. Należy do nich szkło hartowane, granit, stal nierdzewna. Te szlachetne materiały zapewniają trwałość urządzeń na lata. Zastosowane systemy sterowania pozwalają osiągnąć maksymalną energooszczędność. Baterie, zlewozmywaki i zmywarki pozwalają zmniejszyć zużycie bieżącej wody, pralki i chłodziarki dostosowują temperaturę do danych potrzeb. Urządzenia Kernau zaprojektowane są w stylu minimalistycznym, idealnie pasują do klasycznych jak i nowoczesnych przestrzeni.

Kuchenki Kernau

Niezbędne urządzenia kuchenne

Kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta gazowa to urządzenia bez których nikt się nie obejdzie. Firma Kernau oferuje różne ich wersje. Mikrofalówka ułatwi szybkie podgrzanie gotowych dań, posiada funkcję rozmrażania oraz grillowania. Urządzenia te są energooszczędne i tanie w eksploatacji. Poszukując płyty grzewczej można wybierać wśród różnych modeli płyt indukcyjnych, gazowych i ceramicznych. Niezawodnym sprzętem są również piekarniki Kernau, posiadające termoobieg 3d oraz prowadnice teleskopowe. Wielką zaletą piekarników jest powłoka Eco Clean, która pokrywa ich wnętrza i ułatwia utrzymywanie idealnej czystości.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Telewizory Kernau idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Zapewniają dobrą zabawę, wysoką jakość obrazu i dźwięku. Posiadają one filtr grzebieniowy, redukcję szumów. Bardzo przydatna jest również blokada i kontrola rodzicielska. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i nowoczesny wygląd. Dzięki nim jeszcze przyjemniej ogląda się ulubione programy.

https://pl-pl.facebook.com/Kernau/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked